Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Barevné křídy na papíře, 50 x 34 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole PK.Autor viz T 1/538, 2/769, TD 102, V 3/104, B 6/297, NEČVU 1/387.